Realitní věci

Správa nemovitostí

Únor 20th, 2013

Máte plné ruce práce správou vašich nemovitostí, ale pořád nic není hotové? Ztrácíte se v moři papírů? Ušetřete si čas i nervy a obraťte se na společnost, která poskytuje správu nemovitostí pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Odborníci z těchto společností obvykle poskytují služby jako je vedení účetnictví, sestavení roční účetní uzávěrky, provádění revizí a oprav budovy, ale i pravidelná údržba a úklid budovy. Ke všem informacím a dokladům máte mnohdy 24hod nonstop přístup prostřednictvím on-line aplikací.

Firmy, které správu nemovitostí (neboli facility management) poskytují, často zajišťují i právní zastupování v jednání se třetími osobami. Členství v bytovém družstvu či spoelčenství vlastníků jednotek už tak pro vás nemusí být neustálým stresem, zda je vše v budově v pořádku. Veškeré záležitosti za vás totiž budou vyřešeny. Vy se pak můžete oustředit pouze na svůj život a spokojené bydlení.

Pronájem nebytových prostor v Brně? Jedině s facility servisem

Jak dnes říkají mnozí podnikavci v realitním oboru: „Kancelářských prostor je jako much. Stačí se podívat k nám na internet…“ No jo, ale poradí vám některý z nich vůbec, jak na to? Tedy kromě toho, že se vás snaží přesvědčit o tom, že ty v jeho nabídce jsou zaručeně nejlepší...Read More »


Rychlejší zisk z restituce, aneb prodej restitučního nároku

Restituční řízení se často může protáhnout na dlouhou řadu let. Nemáte-li potřebnou trpělivost nebo chuť čekat tak dlouhou dobu, nabízí se jedno řešení – prodej restitučního nároku. Jeho nepochybnou výhodou je právě rychlost. Své peníze můžete mít k dispozici bez dlouhého prodlení. Vždy je ale potřeba si vše promyslet a nejít...Read More »


Facility management je pro vás smysluplným řešením

Kořeny facility managementu lze vysledovat v USA někde okolo roku 1980. To ještě ani většina lidí z branže nevěděla, o co kráčí. Přitom se správou majetku, budov či administrace zabývala už desítky let. O inteligentním člověku jste už určitě slyšeli. Co byste ale mohli říct o „inteligentní nemovitosti“?

Vy o ní...Read More »


Older Entries »