Realitní věci

Realitní kanceláře

Únor 20th, 2013

Hledáte byt, dům či kancelářské prostory k pronájmu nebo naopak chcete prostory sami pronajmout? Nebo je v centru vašeho zájmu prodej nemovitostí? Se všemi otázkami a požadavky spojenými s prodejem a pronájmem nemovitostí vám pomohou realitní kanceláře. Ve vašem okolí jich jistě najdete několik, stačí si jen vybrat tu, jejíž nabídka vás nejvíce oslovila.

Jste-li ve výběru nejistí a potřebujete pomoc, nechte si poradit od zkušeného realitního makléře. Ten s vámi sestaví portfolio vašich požadavků, na jejichž základě pak vyhledá odpovídající reality. Vaší jedinou starostí pak bude domluvit si prohlídky jednotlivých prostor a vybrat si, které vám nejvíce vyhovují. Realitní kanceláře obvykle zajistí i potřebnou administrativu s pronájmem či koupí spojenou.
Nepostradatelné služby zajistí realitní kanceláře i pro prodávající klienty. S prodejem vám pomohou již od počáteční prohlídky a zjištění technického stavu budovy přes stanovení prodejní ceny a zajištění veškerého právního servisu až k samotné koupi.

 

Exkluzivní nemovitosti jsou požitkem i chytrou investicí

Finanční úspěch přináší řadu příjemných věcí. Jednou z nich je i možnost pořídit si nákladné luxusní bydlení. Kdo by si nepřál skvěle vybavený vícepokojový byt v prestižní lokalitě pražského centra? Kdo by neocenil vlastnictví některé z krásných prvorepublikových vil? Po cestě za splněním svého snu mohou jít ti majetnější z nás ještě dále. V nabídce...Read More »


Levné bydlení v Praze: Nakoukněte přes hranice

Ne každý člověk má to štěstí, že dostane byt či domek od rodičů. Nutnost najít bydlení pro sebe a svou rodinu potká dříve nebo později téměř každého. Jednou přijde čas a vy musíte, s ohledem na své touhy a reálná omezení, zvolit tu nejlepší variantu. Hledáte levné bydlení v Praze? Jednou...Read More »


Realitní kancelář v Praze využívající moderní postupy

Co znamená úspěšný prodej nemovitosti? Především prodej za nejvyšší možnou cenu. V dnešním vysoce konkurenčním prostředí aplikují realitní kanceláře v Praze postupy známé z obchodu s realitami v západních zemích.
Jsou si vědomi, že velmi důležitým nástrojem je prezentace. Jedním z jejích postupů je tak zvaný Home Staging. Co si pod tímto názvem představit? Read More »


Older Entries »