Realitní věci

Pronájem kanceláří pouze s realitními odborníky - Realitní věci

Pronájem kanceláří pouze s realitními odborníky

Leden 4th, 2016

Pronajmout si kancelář není zrovna levnou záležitostí. Do ceny nájmu se promítají atraktivita lokality, dopravní dostupnost i modernost budovy. Pronájem kanceláří, které jsou již zařízené, ale umožňuje ušetřit finanční prostředky oproti klasickým kancelářím. Nemusíte investovat do nábytku, datových rozvodů a internetového či telefonního připojení. Součástí administrativních komplexů či budov je např. i recepce a možnost podzemního či nadzemního parkování. Proto se vyplatí oslovit realitní profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti a nabídnou důvěryhodné poradenství.
Realitní společnosti dnes nabízejí u prodejů a pronájmů bytů či komerčních prostor komplexní služby. Často jsou i vlastníky těchto nemovitostí, takže je udržují v tom nejlepším stavu. Např. společnost Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., vlastní několik administrativních areálů a budov v Praze nebo Pardubicích. Nabízí nejen prodej a pronájem kanceláří, ale i prodej bytů a pronájem skladů.
Novinkou v portfoliu služeb realitních firem jsou i investiční programy, které nabízejí zájemcům s příslibem zajímavého a hlavně garantovaného výnosu. V době, kdy bankovní domy permanentně snižují úrokové sazby svých spořicích produktů, se to rozhodně vyplatí. A jak taková „nemovitostní investice“ funguje? Např. si za své volné finanční prostředky koupíte investiční byt a správní firma vám zajistí smluvního nájemníka. Vy už pak jen počítáte přírůstek pravidelného příjmu, který vám z toho plyne. A byt je stále váš.