Realitní věci

Prodej a pronájem nemovitostí

Únor 20th, 2013

Prodej nemovitostí

Nevíte, jak na prodej bytu, domu, nebytových prostor či stavebních pozemků? Jste kupující či prodávající? Hledáte spolehlivého makléře, který vás celým tímto náročným úkonem provede? Děláte správně. Prodej či koupě nemovitosti se neobejde bez složité administrativy a právního servisu. Je proto dobré spojit své síly s profesionály, kteří vám tento proces usnadní. Stačí si sjednat schůzku a zjistit potřebné informace. Samotný prodej včetně inzerce a prohlídek už pak realitní kanceláře zajistí za vás.

Pronájem nemovitostí

Potřebný servis pro vás odborníci zajistí i v oblasti pronájmu nemovitostí. Cestu k uzavření obchodu usnadní pronajímatelům i najímajícím. Profesionálové z realitních kanceláří vám pomohou nejen sestavit nabídku či poptávku, ale také zajistí veškeré právní úkony včetně sestavení závěrečné nájemní či podnájemní smlouvy. Najděte odborníky, jejichž doménou je pronájem bytových i nebytových prostor a využijte jejich zkušeností!

 

Pronájem kanceláří pouze s realitními odborníky

Pronajmout si kancelář není zrovna levnou záležitostí. Do ceny nájmu se promítají atraktivita lokality, dopravní dostupnost i modernost budovy. Pronájem kanceláří, které jsou již zařízené, ale umožňuje ušetřit finanční prostředky oproti klasickým kancelářím. Nemusíte investovat do nábytku, datových rozvodů a internetového či telefonního připojení. Součástí administrativních komplexů či budov...Read More »


Znalecké posudky vám pomohou k rozhodování o koupi

Pronájem či koupě nemovitosti s sebou nesou úskalí dlouhodobé investice. Již laické oko při prohlídce domu hodnotí, zda bude v budoucnosti třeba provést nějaké opravy, rekonstrukce či úpravy k doladění interiéru. Všechny tyto faktory s sebou nesou zásadní informaci – koupí nemovitosti vaše investice zdaleka neskončila.
Důležité je uvědomit si, že jsou i místa,...Read More »


Najít pronájem bytů v Praze je maličkost. Pokud na to máte.

Za peníze v Praze dům. Nebo pronájem luxusního bytu. Zapomeňte na všechny své představy, že pronájem bytů v Praze je finančně nedostupný. Mít na to nemusí znamenat jen tučné konto v bance. Někdy stačí mít dobrého partnera, jak po svém boku, tak ve své realitní kanceláři. Na pronájem bytů v Praze se specializuje...Read More »


Older Entries »