Realitní věci

Novostavby

Únor 20th, 2013

Začněte psát svůj život v novém bytě zcela od začátku. Nastěhujte se do novostavby a vytvořte jí zcela nový příběh. Prodejem novostaveb se zabývá mnoho společností na území celé České republiky. Stačí pouze zvolit lokalitu, velikost a nejpříznivější cenu a můžete začít balit krabice a shánět stěhovací službu.

Koupě bytu v nových bytových domech je dnes nesmírně jednoduchá. Najdete si developera, jehož nabídka je vám nejbližší a můžete vybírat nové bydlení. Nové bytové domy obvykle splňují veškerá ekologická kritéria a jejich nízkoenergetická výstavba ušetří náklady za vytápění. Vybírat můžete z různých lokalit. Milovníci městského šumu se mohou zabydlet v novém bytě v centru města, ti,kteří hledají klidnější lokalitu jistě najdou to své na okrajích měst či v satelitních městečcích.

Pokud jste se rozhodli pro nové bydlení v domě, jste šťastlivci. Nabídka novostaveb v České republice je v současné době velmi rozmanitá. Díky tomu nemusíte slevovat ze svých přání a pořídit si nové bydlení zcela podle vašich představ!

 

Levné bydlení v dostupnosti Prahy

Najít levné bydlení v našem hlavním městě je cesta na dlouhou trať. Pokud nás nezajímá lokalita, či konkrétní parametry, je tato cesta o něco jednodušší. V případě, že ale máte jasnou představu o dispozicích, rozměrech, lokalitě i ceně, se můžete při hledání pořádně zapotit. Právě proto se mnozí z nás začali poohlížet po...Read More »


Rezidenční projekty nabízejí nové byty v Praze 9

Stát se majitelem bytu nebo rodinného domku je snem většiny lidí. Mít vlastní prostor, který si mohu upravit zcela podle svých tužeb, je lákavá vize. Nikomu se také příliš nechce platit nájemné majiteli – investovat do svého je přeci jen lepší.
Kde si nový byt pořídit? Mladé lidi ve velkém...Read More »


Chytrý nájem umoří vaše dluhy, ne vás

Znáte to. Bydlíte v nájemním bytě a každý měsíc platíte majiteli. Vy bydlíte a on inkasuje. Nikdy se nic nezmění. Na vlastní bydlení totiž nemůžete našetřit a hypotéky se bojíte kvůli nízkým příjmům. Ve stejné situaci se ocitají každoročně i nové mladé rodiny s dětmi a začarovaný kruh vysokého nájmu a mizerných...Read More »


Older Entries »