Realitní věci

Inspekce a odhady nemovitostí pomohou k dobrému bydlení - Realitní věci

Inspekce a odhady nemovitostí pomohou k dobrému bydlení

Duben 20th, 2016

Přišel čas, kdy už nechcete déle čekat – konečně si splníte sen o vlastním bydlení! Jakkoliv je touha po rodinném domečku se zahrádkou nebo bytu ve vaší oblíbené čtvrti spalující, nezapomeňte vždy postupovat obezřetně. Jedním z mnoha možných zádrhelů je špatně posouzený technický stav budovy.
Přiznejme si to: Zdaleka ne každý z nás je odborníkem na oblast stavebnictví. Snadno se tak může stát, že k penězům zaplaceným za pořízení nemovitosti rychle naskáčou další částky za nutné opravy v budoucnosti. Jak se takové situaci vyhnout? Pomohou vám specializované firmy a jejich odborníci na inspekce a odhady nemovitostí.
Posoudit skutečný stav budovy dokáže nejlépe znalý profesionál. Ví, kde hledat nejčastější a nejzáludnější problémy. Dodá vám analýzu, která vás dost možná nemile překvapí, ale také ochrání od zbytečných výdajů. Takovou firmou je i Inspektor nemovitostí Ostrava s.r.o.
Zaměstnanci společnosti Inspektor nemovitostí Ostrava s.r.o. pokrývají svou odborností široké spektrum oblastí. Pomohou vám získat průkaz energetické náročnosti budovy. Mezi jejími činnostmi najdete i soudní odhady nemovitostí či zjišťování reálné ceny. Firma rovněž pomáhá svým zákazníkům k zisku kotlíkové dotace nebo dotace z fondu Nová zelená úsporám.